Fomei 8x52 DCF FOREMAN HTC/DEC

 • Výrobce: Fomei 
   
 • Kód produktu:OY2710
   
 • Dostupnost:Měsíc
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Cena bez DPH:6 273,55 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 21%:7 591,00 Kč
   
 •  bal 
   
  Fomei 8x52 DCF FOREMAN HTC/DEC
  Fomei 8x52 DCF FOREMAN HTC/DEC
  Fomei 8x52 DCF FOREMAN HTC/DEC
   
   
  Popis
  Exklusivní řada loveckých dalekohledů FOMEI FOREMAN je vyráběna za použití materiálů nejvyšších kvalitativních parametrů. Všechny čočky objektivů i okulárů dalekohledu jsou opatřeny speciálními antiodraznými vrstvami HTC (High Transmission Coating). Hranoly dalekohledu jsou potaženy povlakem DEC (Dia-Electrical Coating). Kombinace povlaků HTC/DEC zajišťuje maximální celkovou propustnost celé optické soustavy. Dalekohledy vynikají vysokou hranovou ostrostí obrazu a maximální celkovou propustností světla. To umožňuje používat dalekohledy i pro tzv. noční vidění. Vzhledem ke své vynikající světelné propustnosti využívají „zbytkového světla“ jsou tedy vhodné i pro noční pozorování zvěře, oblohy apod. Tam, kde lidské oko vidí již pouze černý stín, jsou při pozorování dalekohledem FOMEI FOREMAN patrné i detaily. Tělo dalekohledu je plněno suchým dusíkem, což zabraňuje jeho orosení při náhlé změně teploty a také zajišťuje jeho voděodolnost (WATERPROOF). Dalekohled díky své robustní konstrukci se také řadí mezi dalekohledy , které mohou nést označení SHOCKPROOF ( nárazuvzdorné). Světelný průměr objektivů dalekohledu 52mm v kombinaci s použitým materiálem a technologiemi nabízejí skvělé optické vlastnosti při zachování nízké hmotnosti a kompaktních rozměrů.

  HTC a DEC – multicoating - speciální povrchové úpravy


  Každý skleněný element optické soustavy dalekohledu Fomei je opatřen speciálním mnohovrstvým povlakem, který zabezpečuje dokonalou světelnou propustnost dalekohledu. Na vrcholu nabídky povrchových úprav se nachází HTC (High Trasmission Coating – pro úpravu čoček) a DEC (Dielectric Coating – pro úpravu hranolů). Tyto úpravy zabezpečují až o 10% menší odraz světla na povrchu skleněných elementů, čímž umožní více než 90% propustnost světla optikou dalekohledu. Dalekohledy s těmito úpravami jsou vhodné pro pozorování za zhoršených světelných podmínek.

  Rádi bychom upozornili na test špičkového dalekohledu FOMEI Foreman 8x52, který provedl cestovatel a fotograf Petr Jahoda.
  Na základě provedeného praktického testu Český klub cestovatelů tento výrobek doporučuje. Závěr: Český klub cestovatelů povoluje výrobci / distributorovi používat k propagaci tohoto výrobku razítko Českého klubu cestovatelů DOPORUČENO. Celý test je možno přečíst ZDE
  PARAMETRY ZBOŽI
  Zvětšení:8
  Průměr objektivu:52 mm
  Zorný úhel:5,6 °
  Zorné pole v 1000m:98 m
  Minimální ostřicí vzdálenost:2,5 m
  Relativní světelnost:45,25
  Optický výstup:6,5 mm
  Sklo hranolu:BaK4
  Úprava čoček:DEC/HTC
  Dioptrická korekce:±4 dpt
  Stativový závit:ano
  Šířka:127 mm
  Délka:140 mm
  Hmotnost:860 g
   
  Fomei 8x52 DCF FOREMAN HTC/DEC Fomei 8x52 DCF FOREMAN HTC/DEC
  Fomei 8x52 DCF FOREMAN HTC/DEC Fomei 8x52 DCF FOREMAN HTC/DEC
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
  0
  Měna
   
   
  © Prolovce - lovecké potřeby
  « Předchozí
  Následující »