BUNATY WIDE ANGLE EXTREME

 • Výrobce: Bunaty 
   
 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Cena bez DPH:4 371,90 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 21%:5 290,00 Kč
   
 •  bal 
   
  BUNATY WIDE ANGLE EXTREME
  BUNATY WIDE ANGLE EXTREME
  BUNATY WIDE ANGLE EXTREME
  BUNATY WIDE ANGLE EXTREME
   
   
  Fotopast se záznamem na SD kartu a extrémním úhlem snímání 120°. Fotopast malých rozměrů. Zabere větší plochu než klasické fotopasti s běžným úhlem záběru. Pokud nemáte mnoho možností kam fotopast instalovat a chcete snímat na krátkou vzdálenost s cílem pokrýt opravdu velkou plochu je tato fotopast ideální volbou. Model roku 2018 se zesíleným nočním přísvitem a rozlišením 16MP!

   

  Více informací

  Fotopast se záznamem na SD kartu a extrémním úhlem snímání 120°. Ideální fotopast tam, kde potřebujete z krátké vzdálenosti pokrýt co nevětší plochu. Fotopast velmi malých rozměrů a přesto si zachovává vlastnosti větších fotopastí. Fotopast disponuje opravdu velkým plnohodnotným barevným displejem o velikosti 2,4' umístěným na přední straně fotopasti' na kterém si můžete pohodlně prohlédnout fotografie nebo videa a také Vám takto umístěný displej usnadní zaměření sledované oblasti, kdy přímo na displeji vidíte, co přesně budete snímat, mnoho fotopastí jiných značek musíte zaměření fotopasti pouze odhadovat. Šest plnohodnotných tlačítek Vám zajistí perfektní orientaci v menu fotopasti , které je samozřejmě v českém jazyce. Díky malým rozměrům a skvělým 3D maskováním s minimem lesklých ploch, které je pro fotopasti BUNATY typické, pro Vás bude maskování fotopasti opravdu snadné, navíc více jak polovinu fotopasti můžete zcela zakrýt. Fotopasti BUNATY jsou provedeny z kvalitních platových dílů a jsou dokonale izolovány proti vnějším vlivům přírody, proto fotopast BUNATY WIDE ANGLE EXTREME můžete používat za nejnáročnějších podmínek a je vhodná opravdu pro profesionály, tak jako všechny fotopasti BUNATY, fotopast spolehlivě odolá děšti, mrazu , sněhu. Fotopast BUNATY WIDE ANGLE EXTREME pracuje na 6 klasických tužkových baterií sotisfikovaně umístěných v samostatném separátním bateriovém boxu , který chrání elektroniku před nežádoucím vytečením elektrolytu u nekvalitních baterií, už se Vám tak nestane jako u jiných fotopastí jiných značek, že Vám „vytečou“ baterie a nenávratně poškodí celou fotopast. Fotopast je možné také připojit na externí napájení nebo solární dobíjecí článek. Zesílený noční přísvit o vlnové délce 940nm je pro lidské oko zcela neviditelný, můžete si být tak jisti, že ani za naprosté tmy nebude fotopast prozrazena! Fotopast pořizuje fotografie v rozlišení 16MP a videa ve FULL HD kvalitě. BUNATY WIDE ANGLE EXTREME má mnoho užitečných funkcí , jako například časovač , který Vám umožní nastavit fotopast pro focení jen v určitém časovém období, například od 18 hod do 6. 00, díky sekvenčnímu snímání Vám opravdu nic neunikne , fotopast zaznamená pohyb a v rychlém sledu za sebou pořídí, až 3 fotografie. Časosběr Vám umožní snímat plochu v pravidelném intervalu bez nutnosti zaznamenání pohybu toto oceníte při monitorování velkých ploch anebo vytváření časosběrných videí. Fotopast BUNATY WIDE ANGLE EXTREME dobře poslouží jak na ochranu majetku, tak i na sledování pohybu zvěře. Fotopast je vyrobena přímo pro českou republiku a i v české republice je zajištěn kvalitní servis . Fotopasti BUNATY používá více jak 200 měst a obcí v ČR a také státní policie!

   

  Ke každé fotopasti BUNATY WIDE ANGLE EXTREME obdržíte zdarma 8GB sd kartu s kapacitou až 9000 fotografií a sadu základních baterií

  Parametry

  Rozlišení16 MP
  Rozlišení videa1080P FULL HD
  Baterie6x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje
  Rozměry12x9x6 cm
  Úhel záběru120° ideální na krátké vzdálenosti s požadavkem pokrýt co největší plochu
  Přísvit940nm zcela neviditelný
  Dosvit10m
  Záznam foto + videoANO
  Prohlížení foto na LCDANO
  Přehrání video na LCDANO
  Maximální rozlišení foto16MP
  Maximální rozlišení videoFULL HD
  ČeštinaANO
  Displej2,4'' barevný s možností přehrávání záznamu na přední straně fotopasti
  Reálný dosah PIR (člověk)10-15 metrů
  Rychlost spouště0,7
  Paměťová jednotkaSD karty
  PortyUSB a externí napájení
  Závit pro stativANO
  Obsah balenífotopast + USB kabel + látkový popruh + navíc zdarma 8GB sd karta

   
   
  BUNATY WIDE ANGLE EXTREME BUNATY WIDE ANGLE EXTREME
  BUNATY WIDE ANGLE EXTREME BUNATY WIDE ANGLE EXTREME
  BUNATY WIDE ANGLE EXTREME BUNATY WIDE ANGLE EXTREME
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
  0
  Měna
   
   
  © Prolovce - lovecké potřeby
  « Předchozí
  Následující »