Puškohled Meostar R2 8x56 RD

 • Výrobce: Meopta 
   
 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Cena bez DPH:21 404,96 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 21%:25 900,00 Kč
   
 •  
 •  bal 
   
   
   

  Vlastnosti

  • MeoLux - Nejnovější vrstva MeoLux je vyvinuta pro ještě lepší světelnou propustnost a omezení nežádoucích odlesků. Všechny optické členy puškohledů z řady MeoStar R2 jsou opatřeny antireflexní vrstvou MeoLux, která zajišťuje až 93-95% světelné propustnosti na celý puškohled (99,8 % na jeden optický člen). Díky této nové generaci optických vrstev se mohou puškohledy MeoStar R2 pyšnit opravdu světově špičkovou světelnou propustností. Z hlediska výkonu za šera jsou puškohledy MeoStar R2 na samé hranici dnešních technologických možností. Nové speciální antireflexní vrstvy MeoLux prakticky umožní aktivní pozorování a lov až do šera nebo za jasné noci.
  • MeoDrop - Speciální hydrofobní vrstvy odvádějí vodu, prach a mastnotu z povrchu optických členů, čímž napomáhají udržení čistého, brilantního obrazu. Jsou založeny na principu lotosového efektu; specifická mikroskopická vrstva způsobí, že se nežádoucí prachové nebo vodní částečky shluknou v kapky, které jednoduše z povrchu čočky sklouznou. Optické členy opatřené vrstvou MeoDrop se lehce čistí a nevznikají na nich šmouhy.
  • MeoShield - Křemíková vrstva aplikovaná za pomoci iontů chrání vnější povrchy čoček před poškrábáním a oděrem, a to i v polních podmínkách.
  • MeoQuick - Rychloostření MeoQuick umožňuje rychlé zaostření a poskytuje dostatečně široký rozsah pro přizpůsobení obrazu lidskému oku.
  • Točítka rektifikace MeoTrak II - Točítka rektifikace MeoTrak II přinášejí přesné krokové nastavení s vynikající opakovatelností a přesností. Hmatatelné a slyšitelné záskoky zajišťují přesné nastavení v polních podmínkách.
  • Optické komponenty - Jednotlivé optické komponenty jsou v Meoptě vyrobeny, pečlivě očištěny, vyleštěny a precizně složeny pro špičkový výkon.
  • Vodotěsný - Všechny puškohledy Meopta jsou 100% vodotěsné, ponorné a jsou plně chráněny proti vlhkosti, dešti a sněhu.
  • Plněno dusíkem - Všechny puškohledy jsou hermeticky uzavřené, plněné inertním plynem, což 100% zabraňuje vnitřnímu rosení.
  Zvětšení (x)
  8
   
  Optický průměr objektivu (mm)
  56
   
  Rozměr hlavního tubusu (mm)
  30
   
  Průměr výstupní pupily (mm)
  7
   
  Vzdálenost výstupní pupily (mm)
  100
   
  Zorné pole (°)
  2,58
   
  Zorné pole (m/100m)
  4,5
   
  Poloha záměrného obrazce
  2
   
  Dioptrický rozsah okuláru (D)
  -3
  3
   
  Světelná propustnost denní - typická (%)
  94,5
   
  Rektifikační krok (cm/100m)
  0,7
   
  Rektifikační rozsah (MOA)
  56
   
  Korekce paralaxy (y/n)
  no
   
  Weight (g)
  588
   
  A (mm)
  353
   
  B (mm)
  157
   
  C (mm)
  49
   
  D (mm)
  76
   
  E (mm)
  62
   
  F (mm)
  45
   
  G (mm)
  30
   
  H (mm)
  98
   
  K (mm)
  97

  Balistické točítko MeoStar R2

  Přesný zásah na dosah Nové balistické točítko pro puškohledy MeoStar (BHT) pomáhá střelci spolehlivě a přesně nastavit bod zásahu terče v různých vzdálenotech. Umožňuje nastavit polohu záměrného bodu pro 3 různé vzdálenosti buď při nástřelu zbraně, nebo pomocí speciálně vyvinutého balistického kalkulátoru na webových stránkách sportovní optiky Meopta. Balistické točítko je navrženo pro nejprodávanější puškohledy Meopta MeoStar a dodá vám jistotu přesného zásahu.

   
  Puškohled Meostar R2 8x56 RD Puškohled Meostar R2 8x56 RD
  Puškohled Meostar R2 8x56 RD Puškohled Meostar R2 8x56 RD
  Puškohled Meostar R2 8x56 RD Puškohled Meostar R2 8x56 RD
  Puškohled Meostar R2 8x56 RD Puškohled Meostar R2 8x56 RD
  Puškohled Meostar R2 8x56 RD Puškohled Meostar R2 8x56 RD
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
  0
  Měna
   
   
  © Prolovce - lovecké potřeby
  « Předchozí