Termovize Axion 2 XQ35

 • Výrobce: Pulsar 
   
 • Kód produktu:77478
   
 • Dostupnost:Předobjednávka
   
 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:35 454,55 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:42 900,00 Kč
   
 •  ks 
   
  NOVINKA
   
   

  Podrobný popis

  Axion 2

  Lepší kvalita, lepší cena

  Vylepšené algoritmy zpracování obrazu

  Termokamery Axion 2 využívají nový přístup k optimalizaci obrazu v závislosti na účelu a podmínkách pozorování a poskytují vysoce kvalitní vykreslení cílových objektů i pozadí. Tři úrovně zesílení signálu v kombinaci s připojeným vyhlazovacím filtrem a jemným nastavením jasu a kontrastu dávají lovci velké možnosti detekce zvířete na velkou vzdálenost za různého počasí a teplotních podmínek a určení jejich vlastnosti.

  Vysoce kvalitní zesílené pouzdro z hořčíkové slitiny

  Axion 2 je navržen pro trvalé, často náročné používání. Pouzdro z hořčíkové slitiny je lehké a zároveň pevné. Pouzdro spolehlivě chrání vnitřní součásti termokamery před nárazy, pády, vlhkostí, teplem nebo chladem. Kovové pouzdro zároveň účinně odvádí teplo od elektroniky, minimalizuje obrazový šum a zvyšuje stálost provozní teploty přístroje při dlouhodobém pozorování.

  Vysoce citlivý snímač Lynred evropské výroby

  Termovizní monokuláry Axion 2 jsou vybaveny evropskými senzory Lynred s rozlišením 384x288 pixelů (velikost pixelu 17 μm) / 640x480 pixelů (velikost pixelu 12 μm), které kvalitně zachycují užitečný signál za obtížných pozorovacích podmínek, jako je déšť, mlha a vysoká vzdušná vlhkost v místě pozorování.

  Vysoce propustný objektiv F35/1.0

  Germaniový objektiv F35/1,0 se vyznačuje vysokou propustností v oblasti LWIR. Díky vysoké přesné výrobě optických prvků objektivu se obraz generovaný snímačem termokamery Axion 2 vyznačuje jasností a detailností.

  Prodloužená životnost baterie. Až 11 hodin na jedno nabití

  Vysokokapacitní dobíjecí baterie APS5 zajišťuje až 11 hodin (v závislosti na modelu) nepřetržitého provozu termokamery na jedno nabití. Akumulátor lze vyjmout z bateriového pouzdra a vyměnit za nový během několika sekund. Akumulátor se nabíjí ve speciální nabíječce nebo uvnitř zařízení z počítače, domácího napájecího systému nebo powerbanky prostřednictvím USB-C. Stejné zdroje se používají pro externí napájení termovizního zařízení.

  Vylepšené připojení Wi-Fi s podporou vlnového pásma 2,4/5 GHZ

  Standardní frekvenční rozsah připojení smartphonu prostřednictvím 2,4 GHz WiFi kanálu je v Axionu 2 doplněn o efektivní rozsah 5 GHz. Připojení v pásmu 5 GHz nabízí lepší šířku pásma, rychlejší přenos dat, odolnost proti šumu a lepší stabilitu připojení, což vede k produktivnějšímu a snadnějšímu ovládání pomocí chytrého telefonu.

  Dosah detekce až 1300 m

  Výkonný objektiv F35/1,0 v kombinaci s vysoce citlivým termovizním senzorem poskytují výjimečné detekční schopnosti. Standardní objekt vysoký 1,8 m lze detekovat až do vzdálenosti 1300 m v to v i úplné tmě.

  Kapesní rozměry a nízká hmotnost

  Axion 2 má prostorově úsporný a kapesní design a hmotnost do 350 gramů. Zařízení se snadno uchopí. Ovládání je určené jak pro praváky tak i leváky díky symetrickému designu a jednoduchému ovládání a řadovému uspořádání tlačítek na horním panelu.

  Variabilní zvětšení (x4/x8 digitální zoom)

  Digitální zoom až 4x (modely XQ) nebo 8x (modely XG) umožňuje lepší zaostření a celkově lepší rozpoznání objektů na velké vzdálenosti. Přiblížení se mění buď postupně v kroku 2x, nebo plynule pro skutečně optimální zorné pole přizpůsobené konkrétní situaci.

  Vestavěný záznamník fotografií a videa. Zdarma 16 GB cloudového prostoru

  Axion 2 má vestavěný videorekordér. Do vnitřní paměti Axion 2 lze uložit hodiny videa a desítky tisíc fotografií. K vyfotografování zajímavé scény nebo zahájení nahrávání videa stačí jeden stisk tlačítka. Záznam se zkopíruje na pevný disk počítače přes port USB-C. Majitel Axion 2 má k dispozici zdarma 16 GB místa na disku pro ukládání fotografií a videí pořízených zařízením v cloudovém úložišti Pulsar. Jednoduše si nainstalujte mobilní aplikaci Stream Vision 2, přihlaste se a propojte zařízení s chytrým telefonem přes WiFi.

  Ovládání na dálku z chytrého telefonu a aktualizace softwaru pomocí aplikace Stream Vision 2

  Vestavěná WiFi propojuje Axion 2 s chytrými telefony Android a iOS prostřednictvím mobilní aplikace Stream Vision 2. To otevírá širokou škálu možností včetně bezdrátového ovládání zařízení, aktualizace softwaru, přenos obrazu v reálném čase ze zařízení na obrazovku chytrého telefonu, sdílení fotografií a videí pořízených přístrojem na sociálních sítích nebo přenos do zařízení. Dálkové ovládání funkcí digitálního zařízení a přístup k nejnovějším zprávám o výrobcích Pulsar. Registrovaní uživatelé navíc získají 16 GB cloudového úložiště pro nahrané fotografie a videa.

  Rychlý start

  Axion 2 se vyznačuje krátkou dobou zapnutí: zařízení je plně funkční do 5 sekund po stisknutí tlačítka ON. Rychlé spuštění pomáhá šetřit energii baterie: při lovu není nutné mít přístroj Axion 2 neustále v pohotovosti, stačí jej zapnout podle potřeby.

  Vysoce kontrastní AMOLED displej

  Vysoce kontrastní AMOLED displej má vylepšené podání barev, úsporu energie a rychlou odezvu, takže poskytuje ostrý a plynulý obraz pozorovaný i v mrazivých podmínkách.

  Výběr z 8 barevných palet

  Výběr z 8 barevných palet umožňuje uživateli efektivněji sledovat zorné pole, optimalizovat přístroj pro konkrétní úkoly a reagovat na měnící se pozorovací podmínky. Bílá horká, černá horká a červená horká jsou optimální pro detekci objektů, duhová a ultramarínová pomáhají zvýšit šance na rozpoznání a identifikaci. Červená Monochromatická, Sépiová a Fialová jsou nejvhodnější pro dlouhé pozorování v noci.

  Vodotěsnost IPX7

  Vodotěsnost IPX7 pro ochranu před silnými dešti, sněhem nebo jinými srážkami. Je přístroj navržen tak, aby bezchybně fungovala i po ponoření do vody o hloubce až 1 metr po dobu až 30 minut.


   

  Technické parametry

  Zvětšení:2 – 8x
  Digitální zvětšení:4x
  Mikrobolometr:384x288 px
  NETD:< 40mK
  Rozměr pixelu:17 µm
  Typ displeje:AMOLED
  Rozlíšení displeje:640x400 px
  Vzdálenost detekce:1300m
  Ohnisková vzdálenost:35 mm
  Parametry objektivu:F35/1.0
  Zorný úhel:10.7х8°
  Zorné pole ve 100m:18.2 m
  Oční reliéf:14mm
  Napájení:3.0 - 4.2 (APS5) V
  Externí napájení:5 V, 9 V (USB Type C)
  Videorekordér:Ano
  Velikost paměti:16 Gb
  Video/Foto formát:.mp4 /.jpg
  Video/Foto rozlíšení:528x400 px
  Materiál:Aluminum alloy
  Voděodolnost:IPX7
  Provozní teploty:-25 ... +40 °C
  Wi-Fi:802.11 b/g/n/ac (2.4 / 5 GHz)
  USB, typ:USB-C
  Provozní doba ( při t22°C):11 hod.
  Rozměry:152x50x74mm
  Hmotnost:0.3kg
   
  Termovize Axion 2 XQ35 Termovize Axion 2 XQ35
  Termovize Axion 2 XQ35 Termovize Axion 2 XQ35
  Termovize Axion 2 XQ35 Termovize Axion 2 XQ35
  Termovize Axion 2 XQ35 Termovize Axion 2 XQ35
  Termovize Axion 2 XQ35 Termovize Axion 2 XQ35
  Termovize Axion 2 XQ35 Termovize Axion 2 XQ35
  Termovize Axion 2 XQ35 Termovize Axion 2 XQ35
  Termovize Axion 2 XQ35 Termovize Axion 2 XQ35
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
  0
  Měna
   
   
  © Prolovce - lovecké potřeby
  « Předchozí
  Následující »