Termovize Axion XM30F

 • Výrobce: Pulsar 
   
 • Kód produktu:77473
   
 • Dostupnost:Předobjednávka
   
 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:24 710,74 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:29 900,00 Kč
   
 •  ks 
   
  NOVINKA
   
   

  Podrobný popis

  Axion XM30F

  Lepší kvalita, lepší cena

  Kapesní rozměry a nízká hmotnost

  Axion XM30F má prostorově úsporný a kapesní design a hmotnost do 250 gramů. Zařízení se snadno uchopí. Ovládání je určené jak pro praváky tak i leváky díky symetrickému designu a jednoduchému ovládání a řadovému uspořádání tlačítek na horním panelu.

  Axion XM30F nabízí dosah detekce až 1300 m

  V termovizních přístrojích Axion XM30F se prostorově úsporné rozměry snoubí s vysokým detekčním potenciálem. Kvalitní optika a termovizní snímač s 12 mikronovým pixelem pomohou pozorovat objekt o výšce 1,8 m na vzdálených přiblíženích, a to až do vzdálenosti 1300 metrů.

  Ideální optické zvětšení

  Termovizní zařízení řeší praktické problémy pozorování během lovu již při počátečním zvětšení. Zvětšení 3x u Axionu XM30F je optimální pro pohodlné obeznávání na krátké a střední vzdálenosti, zorné pole je dostatečné pro pozorování dynamických scén. Pro identifikaci vzdálených objektů lze zvětšení pomocí digitálního zoomu zvýšit až na čtyřnásobek.

  Vysoce kvalitní zesílené pouzdro z hořčíkové slitiny

  Axion 2 je navržen pro trvalé, často náročné používání. Pouzdro z hořčíkové slitiny je lehké a zároveň pevné. Pouzdro spolehlivě chrání vnitřní součásti termokamery před nárazy, pády, vlhkostí, teplem nebo chladem. Kovové pouzdro zároveň účinně odvádí teplo od elektroniky, minimalizuje obrazový šum a zvyšuje stálost provozní teploty přístroje při dlouhodobém pozorování.

  Nízká spotřeba energie. Výdrž baterie 7 hodin na jedno nabití.

  Rychlovýměnná dobíjecí baterie APS3 zajišťuje 7 hodin nepřetržitého provozu termokamery na jedno nabití. Akumulátor lze vyjmout z bateriového pouzdra a vyměnit za nový během několika sekund. Baterie se nabíjí ve speciálním zařízení nebo uvnitř zařízení z počítače, domácího napájecího systému nebo powerbanky přes USB. Stejné zdroje se používají pro externí napájení.

  Displej AMOLED odolný proti mrazu

  Vysoce kontrastní displej AMOLED s rozlišením VGA má vylepšené podání barev, úsporu energie a rychlou odezvu, takže poskytuje ostrý a plynulý obraz při sledování i v mrazivých podmínkách.

  Výběr z 8 barevných palet

  Výběr z 8 barevných palet umožňuje uživateli efektivněji sledovat zorné pole, optimalizovat přístroj pro konkrétní úkoly a reagovat na měnící se pozorovací podmínky. Bílá horká, černá horká a červená horká jsou optimální pro detekci objektů, duhová a ultramarínová pomáhají zvýšit šance na rozpoznání a identifikaci. Červená Monochromatická, Sépiová a Fialová jsou nejvhodnější pro dlouhé pozorování v noci.

  Nahrávání fotografií a videí

  Vestavěný videorekordér je velkým přínosem při natáčení nebo fotografování jedinečných zážitků. Jedním stisknutím tlačítka REC pořídíte záznam, který můžete snadno sdílet s kolegy, přáteli a rodinou. 16 Gb interní paměti poskytuje mnoho hodin nahraného videa a spoustu fotografií.

  Ovládání na dálku z chytrého telefonu a aktualizace softwaru pomocí aplikace Stream Vision 2

  Vestavěná WiFi propojuje Axion 2 s chytrými telefony Android a iOS prostřednictvím mobilní aplikace Stream Vision 2. To otevírá širokou škálu možností včetně bezdrátového ovládání zařízení, aktualizace softwaru, přenos obrazu v reálném čase ze zařízení na obrazovku chytrého telefonu, sdílení fotografií a videí pořízených přístrojem na sociálních sítích nebo přenos do zařízení. Dálkové ovládání funkcí digitálního zařízení a přístup k nejnovějším zprávám o výrobcích Pulsar. Registrovaní uživatelé navíc získají 16 GB cloudového úložiště pro nahrané fotografie a videa.

  Vodotěsnost IPX7

  Vodotěsnost IPX7 pro ochranu před silnými dešti, sněhem nebo jinými srážkami. Je přístroj navržen tak, aby bezchybně fungovala i po ponoření do vody o hloubce až 1 metr po dobu až 30 minut.


   

  Technické parametry

  Zvětšení:3 – 12x
  Digitální zvětšení:4x
  Mikrobolometr:320x240 px
  NETD:< 50mK
  Rozměr pixelu:12 µm
  Typ displeje:AMOLED
  Rozlíšení displeje:640x400
  Vzdálenost detekce:1300m
  Ohnisková vzdálenost:30 mm
  Parametry objektivu:F30/1.2
  Zorný úhel:7.8x5.9°
  Zorné pole ve 100m:13.7 m
  Napájení:3.0 - 4.2 (APS3) V
  Externí napájení:5 V (USB)
  Videorekordér:Ano
  Velikost paměti:16 Gb
  Video/Foto formát:.mp4 /.jpg
  Video/Foto rozlíšení:528х400 px
  Materiál:Aluminum alloy
  Voděodolnost:IPX7
  Provozní teploty:-25 ... +40 °C
  Wi-Fi:802.11 b/g/n/ac (2.4 / 5 GHz)
  USB, typ:USB
  Rozměry:144x40x69mm
  Hmotnost:0.25kg
   
  Termovize Axion XM30F Termovize Axion XM30F
  Termovize Axion XM30F Termovize Axion XM30F
  Termovize Axion XM30F Termovize Axion XM30F
  Termovize Axion XM30F Termovize Axion XM30F
  Termovize Axion XM30F Termovize Axion XM30F
  Termovize Axion XM30F Termovize Axion XM30F
  Termovize Axion XM30F Termovize Axion XM30F
  Termovize Axion XM30F Termovize Axion XM30F
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
  0
  Měna
   
   
  © Prolovce - lovecké potřeby
  « Předchozí
  Následující »