Termovize Pulsar Core FXQ38 BW - předsádka

 • Výrobce: Pulsar 
   
 • Kód produktu:76453BW
   
 • Dostupnost:Na dotaz
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Cena bez DPH:61 983,47 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 21%:75 000,00 Kč
   
 •  bal 
   
   
   

  Podrobný popis

  popis Core

  Předností kombinace s denní optikou

  Noční lov s Core v kombinací s denním zaměřovačem má řadu přednosti. Některé parametry a vlastností denní optiky jsou lepší než u klassickým nočních nebo termovizních zaměřovačů a v kombinace s Core tak zůstanou zachované, například: velký výstupní reliéf, záměrný kříž (případně i včetně červeného bodu), variabilní rozsah zvětšení.

  Core FXQ BW se zaměřovačem

  Zachovaní bodu nastřelení

  Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachovaní bodu nastřelení při použití Core s denním zaměřovačem. Po nasazení Core, střelec nemusí provádět žádnou korekcí polohy záměrného kříže denního zaměřovače.

  Alternativa zaměřovači

  Předsádka může být lepší alternativou než použití dalšího zaměřovače, kdy je nutné zajistit výrobu precizně zpracované, rychloupínací montáži tak aby nedocházelo k posuvu bodů nastřelení zaměřovačů. Použití předsádky umožňuje použití optiky na kterou je lovec zvykly. Předsádku může byt použitá k pozorování z ruky a nasazená na zaměřovač až v případě kdy to bude nutné.

  Kompatibilita

  Core je kompatibilní s většinou denních zaměřovačů s průměrem čočky objektivu 42mm, 50mm a 56mm. Upevnění předsádky na zaměřovač se provádí pomoci adaptéru s bajonetovým zámkem DN42, DN50, DN56. Proces nasazení je rychlý, jednoduchý a trvá řádu vteřin.

  AMOLED displej

  Ke zobrazení obrazu Core BW používá mrazuvzdorný AMOLED displej, zobrazující s velkým kontrastem a lepši přesnosti prokreslení díky hluboké černé barvě. Obraz termovize Core BW je černo-bílý.

  Uživatelské rozhraní

  Aktuální informace o stavu zařízení je zobrazena ve formě modrých ikon a čísel na stavovém řádku ve spodní části obrazovky, který nezasahuje do pozorovaného obrazu. Při přepínání mezi různými funkcemi (digitální zoom, inverzi barva, nastavení jasu / kontrastu) se zobrazí příslušná velká ikonka v pravém rohu horní části obrazovky.

  Režimy pozorování

  Core nabízí tři režimy pozorování, které upravují nastavení parametrů zaměřovače tak, aby zajistily nejlepší možný obraz pro specifické podmínky pozorováni: "Hory" (lepší kontrast), "Les" (nízký kontrast) a "Rozpoznání" (lepší vykreslení detailů teplých objektů).

  Kalibrace

  Kalibrace provádí vyrovnaní v senzoru teploty pozadí a je nezbytná pro činnost každé termovizi. Core nabízí tři kalibrační režimy: manuální režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V Manuální režimu uživatel musí sám zavřít kryt objektivu a stisknutím tlačítka spustit kalibraci. Kalibrace je absolutně bezhlučná. V poloautomatickém a automatickém režimu senzor bude přikryt vnitřní clonou a spouštění kalibrace provede uživatel sám na základě vyhodnocení kvality obrazu nebo plně automatický to provede software přístroje bez zásahu uživatele.

  Široký teplotní rozsah (-25...+50°C)

  Použití displeje 640x480px s technologii OLED přineslo schopnost pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a poskytlo zaměřovači ostrý obraz při pozorování dynamický objektů.

  Bezdrátové dálkové ovládání

  Dálkové ovládání umožňuje ovládání základních funkci zaměřovače aniž by se uživatel dotkl standardních ovládacích prvků.

  Externí napájení

  Core FXQ obsahuje univerzální napájecí adaptér. Provozní doba může být výrazně prodloužena použitím vysokokapacitních externích zdrojů, které lze připojit pomocí mikro-USB portu a DC 2.1 x 5.5 mm.

  Vodotěsnost

  S ochranným stupněm proti vniknutí vody IPX7 (IEC 60529 standard) Core odolává srážkám jakékoliv intenzity a dokonce i krátkému ponoření pod vodou.

  Vysoká odolnost na zpětný ráz

  Originální konstrukce ochrany mikrobolometru před nárazem a vibraci umožňuje bezproblémové použití Core na zbraních velkých ráži včetně .375, brokových zbraní nebo vzduchovek.

  Technické parametry

  Světelnost:f/1.2
  Zvětšení:1x ( s okulárem 3,1 - 6,2)x
  Digitální zvětšení:2x
  Mikrobolometr:384x288 px
  Spektrální citlivost:7.5 / 13.5 µm
  Rozměr pixelu:17 µm
  Typ displeje:AMOLED
  Rozlíšení displeje:640x480
  Snímkový kmitočet:50 Hz
  Vzdálenost detekce:1000m
  Ohnisková vzdálenost:38 mm
  Průměr objektivu:32 mm
  Zorné pole ve 100m:17,2 m
  Oční reliéf:16mm
  Dioptrická korekce:± 5dioptrie
  Nejkratší ostřící vzdálenost:5m
  Napájení:6 (2xCR123) V
  Externí napájení:12V, mikro-USB 5V
  Odolnost zpětnému rázu:6000 J
  Voděodolnost:Ano, IPX7
  Bezpečnostní třída dle IEC 60825-1:2007:IPX7/IPX5 (jako monokulár)
  Provozní teploty:-25..+50 °C
  Provozní doba:min. 4 hod.
  Rozměry:190x65x60mm
  Hmotnost:0,4kg

  Co je v krabici

   
  • Core FXQ38
  • Bezdrátový ovladač
  • Doplňkový okulár
   Adaptér pro externí napájení
  • Pouzdro
  • Návod k použití
  • Záručný list
   
  Termovize Pulsar Core FXQ38 BW - předsádka 
  Termovize Pulsar Core FXQ38 BW - předsádka 
  Termovize Pulsar Core FXQ38 BW - předsádka 
  Termovize Pulsar Core FXQ38 BW - předsádka 
  Termovize Pulsar Core FXQ38 BW - předsádka 
  Termovize Pulsar Core FXQ38 BW - předsádka 
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
  0
  Měna
   
   
  © Prolovce - lovecké potřeby
  « Předchozí
  Následující »