Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38

 • Výrobce: Pulsar 
   
 • Kód produktu:76516x
   
 • Dostupnost:prodáno
   
 • Záruka: 24 měs.
   
 • Cena bez DPH:71 900,83 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 21%:87 000,00 Kč
   
 •  
 •  bal 
   
   
   

  Podrobný popis

   

  Špičkový termovizní zaměřovač Pulsar Trail LRF je výsledkem dlouhodobého výzkumu a vývoje výrobce znáčky Pulsar v oblasti termálního a digitálního vidění, zahrnující bohaté zkušenosti výrobce ve výrobě zaměřovačů. Trail LRF obsahuje nejnovější technologická řešení v oblasti zpracování a zobrazení tepelného záření, a zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu a spolehlivost. Zaměřovač má integrovaný laserový dálkoměr a je vybaven rozsáhlou funkční výbavou, podporující propojení s mobilními zařízeními.

    Trail LRF XP50

  VLASTNOSTI


   

   

  Trail

  Laserový dálkoměr


  Trail LRF má intergrováný laserovým dálkoměr, který umožňuje přesné měření vzdálenosti do objektu pozorování až na 1000m s přesností +/-1m.

   

  Trail

  Teplotní stabilizace senzoru


  Do přístroje byl integrován chladič, účinně odvádějící teplo snímače a dalších elektronických obvodů, stabilizující vnitřní teplotu přístroje a výrazně snižující nežádoucí „teplotní šum".

   

   

  Trail

  Variabilní zvětšení


  Trail nabízí dvě možností změny zvětšení: plynulou změnu až do 4x násobného zoomu nebo změnu v krocích s 2x násobným zvětšením. Každý uživatel si může dle svých skutečných potřeb vhodně přizpůsobit zvětšení a zorné pole přístroje konkretním pozorovacím podmínkám.

   

   

  Trail

  Vysoká snímková frekvence


  Díky obnovovací snímkové frekvenci 50Hz Vám neuniknou žádné podrobnosti při pozorování přístrojem dynamických objektů v rychlém pohybu.

   

   

  Trail

  Detekční vzdálenost až 1800 m


  V závislosti na modelu Trail se vzdálenost detekce tepelných objektů pohybuje až do 1800 metrů.

   

   

  Trail

  Vysoká odolnost zpětnému rázu


  Trail nabízí mimořádně vysokou odolnost vůči zpětným nárazům a je navržen pro použití na kulových zbraních až do ráže .375 cal., brokových nebo airsoft zbraních.

   

   

  Trail

  3 uživatelské profily až 15 vzdáleností nastřelení


  Do paměti přístroje lze uložit tři individuální uživatelské profile, každý umožňující nastřelení pro 5 různých vzdáleností nebo municí, včetně přiřazení různých typu záměrných osnov.

   

  Trail

  10 elektronických záměrných osnov


  Vnitřní paměť zaměřovače obsahuje 10 typů záměrných osnov. Kromě výběru osnovy uživatel má možnost vybrat její barvu (bílá/černá) nebo nastavit její jas.

   

   

  Trail

  Funkce "Obraz v Obraze"


  Funkce "obraz v obraze" zobrazuje další okno s 2x zvětšeným obrazem cíle a záměrného kříže. To umožňuje detailně prohlédnout cíl a přesně ho zamířit. Okno je umístěno na středu, v horní části obrazovky nad záměrným křížem a zabírá pouze 1/10 z celkové plochy obrazu. Střelec přitom vidí obraz v širokém záběru celého zorného pole přístroje a současně zvětšený náhled na cíl.

   

   

  Trail

  Vestavěné nahrávání videa


  Díky vestavěnému videorekordéru zaměřovače Trail je zachycení statických snímků nebo videa lovu bezproblémové. Foto a video se ukládají do vnitřní 8Gb paměti přístroje a mohou být snadno přeneseny do PC/notebooku přes kabelové USB připojení nebo Wi-Fi.

   

   

  Trail

  Sledování a živy přenos obrazu přes internet


  Vrcholnou funkci Trail je možnost jeho bezdrátového spojení přes Wi-Fi s mobilním zařízením (smartphonem nebo tabletem) na bází Android a iOS s využitím bezplatné mobilní aplikace Stream Vision. Aplikace Stream Vision Vám umožní přijímat záběry v reálného čase, vzdáleně ovládat funkce přístroje jakož i on-line vysílat snímaný přístrojem obraz na Youtube a sdílet s přátelé.

   

   

  Trail

  Vestavěný akcelerometr / gyroskop


  Vestavěný akcelerometr/gyroskop ukazuje střelci úhel převýšení cíle a upozorňuje na úhel bočního náklonu větší než 5°. Navíc, zaměřovač může být nastaven na automatické vypnutí, když jeho poloha překročí vertikální úhel větší než 70° nebo horizontální úhel je větší než 30°. Jednotlivé funkce akcelerometru mohou být uživatelský deaktivované.

   

   

  Trail

  B-Pack akumulátor


  Novým standardem napájení výrobků Pulsar je akumulátor B-Pack, umožňujícím rychlé dobíjení a poskytujícím přístroji dostatek energie pro spolehlivý provoz za každého počasí. Standardní akumulátor IPS5 s kapacitou 5,5Ah zabezpečí provoz zaměřovače na maximální výkon po dobu 8 hodin. Jako volitelné příslušenství lze dokoupit velkokapacitní akumulátor IPS10 dvojnásobně zvyšující provozní dobu přístroje nebo adaptér pro jeho napájení klasickými AA nebo CR123 bateriemi.

   

   

  Trail

  Vodotěsný


  Ochranný stupeň voděodolnosti IPX7 zajišťuje spolehlivý provoz přístroje ve vlhkém prostředí, při intenzivním dešti a sněžení, nebo dokonce i při ponoření do vody na hloubku do 3ft. po dobu 30 min. (IEC 60529).

   

   

  Trail

  Široký rozsah provozních teplot


  Použití v zaměřovačích Trail mrazuvzdorného AMOLED displeje dává jistotu bezchybného zobrazení v extrémně širokém rozsahu provozních teplot od -25 °C ... + 50 °С.

   

   

  Trail

  Bezdrátový dálkový ovládač


  Ergonomický tvarovaný bezdrátový dálkový ovládač s multifunkčním ovládacím prvkem - enkodérem je velmi praktickým doplňkem, umožňujícím uživateli komfortně nastavovat a ovládat veškeré funkce přístroje na dosah ruky.

   

   

  Trail

  Funkce Display-off


  V krátkých přestávkách při pozorování pro šetření energie napájení a zlepšení maskovacího efektu lze využít funkci vypnutí displeje. Při aktivaci funkce jsou ostatní obvody zaměřovače aktivní a k obnovení zobrazení dochází okamžitě.

   

   

   Trail

  Uživatelsky přivětivé rozhraní


  Rozhraní zaměřovačů Trail jsou intuitivní. Rozvržení ovládací prvků jsou navržená pro pohodlnou manipulaci jednou rukou. Veškerá nastavení jsou přehledně uspořádaná do menu. Při zobrazení menu a změně nastavení parametrů jsou jejich aktuální hodnoty zobrazovány mimo centrální část displeje dokresleny stíněním zlepšujícím jejích čitelnost. Tím nedochází k překrytí středu obrazu a uživatel může i nadále komfortně sledovat cíl. Důležité informace o nastavení jsou vždy zobrazené ve spodním stavovém řádku.

   

   

  Trail

  Aktualizace software


  V případě vydání aktualizace software výrobcem, má uživatel možnost s použitím mobilních zařízení iOS nebo Android s aplikací Stream Vision Apps provést jeho stažení a nahrání do zaměřovače.

   

    

  PŘEDNOSTÍ


   
  • Laserový dálkoměr s dosahem 1000m
  • AMOLED displej 640x480
  • Variabilní zvětšení 2,7х až 10,8x
  • Nejnovější algoritmy zpracování obrazu
  • Detekční vzdálenost až 1800m
  • Odolnost zpětnému rázu 6000J (vč.9.3x64, .375H&H)
  • Bezpečný oční reliéf
  • Nastřelení pro 3 uživatelské profily, až 15 vzdáleností
  • Zobrazení obraz v obraze
  • Indikace bočního sklonu a výškového převýšení cíle
  • Integrace s mobilními zařízení iOS a Android
  • WiFi
  • Integrovaný akumulátor (vydř: IPS5-8h, IPS10-16h)
  • Voděodolný (IPX7)
  • Vestavěný video, audio rekordér

   

  LOV


  Trail ušetří Vám spoustu času a úsilí, a přinese z lovu opravdový zážitek. Ať už lovíte ve dne nebo v noci s Trailem budete mít úplný přehled o dění v okolí a vše pod kontrolou. Uvidíte přesně kde se zvěř skýva, ukáže Vám její chování o kterém jste ani netušili. Výborná kvalita obrazu Trail dává možnost vidět i ty nejmenší detaily. Trail XP50
   
   
   

  POZOROVÁNÍ


   Trail XP50Pozorování přírody je s Trail velmi snadné. S příchodem noci život neusíná, jak by si mnozí mysleli, naopak se probouzí. Noční život v lese odhalí spoustu zajímavosti a přinese nezapomenutelné zážitky. Mnohá zvířat se stává aktivní právě v noci, vychází z ukrytu v hledání potravy nebo se páří. To je nejlepší čas pro pozorování s Trail.
   
   
   

  WI-FI


  Integrovaný Wi-Fi modul připojí Trail k libovolnému mobilní zařízení na platformě Android nebo iOS s instalovanou mobilní aplikaci Stream Vision. V kombinaci s smartphonem nebo tabletem Trail se stává mocným nástrojem, který může být použit pro celou řadu aplikací včetně dálkového pozorování, sledování objektů, nahrávání videa, sdílení dat, detekci pohybu, živé přenosy videa na YouTube a mnoho dalších. Trail XP50
   
   
   

  OVLÁDÁNÍ A BAREVNÉ REŽIMY  Trail byl navržen s myšlenkou přinest co nejkomfortnějšího ovládaní. Ke splnění tohoto úkolu byla použita zkušenost a zpětná vazba uživatelů předchozích modelů zaměřovačů Pulsar. Výsledkem je nejlepší ergonomie ovládacích prvků zaměřovaču ke dnešnímu dni, nejvíce přívětivé rozhraní se snadno čitelnými ikonami, doplněné alfanumerickým stavovým řádkem v dolní části displeje. Položky a volby vnitřního menu jsou zobrazeny na kontrastním pozadí s přechodem mimo centrální oblast, takže uživatel může provadět změnu nastavení přístroje aniž by ztratil z dohledu cíl.

  Přístroj zobrazuje obraz ve dvou základních variantách "Hot White" a "Hot Black" v nerušících černobílých odstínech.
  "Hot White""Hot Black"
   Trail XP50Trail XP50
   
   
   

  REŽIMY POZOROVÁNÍ


  Trail je vybaven třemi režimy zpracování a zobrazení obrazu, optimalizovanými do různých pozorovacích podmínek. V lesích rozložení teploty se výrazně liší od teploty na horách nebo ve městě a nastavenívhodného režimu umožní optimálně přizpůsobit parametry přístroje k dosažení nejlepšího kvality obrazu. Může zvolit režim „Forest" v lese nebo reži „Rocks" na horách. Pro nejlepší detekcí a rozpoznaní cíle na dálku je připraven režim „Identification" (Identifikace).
  "Forest" (Les)"Rocks" (Hory)
   Trail XP50Trail XP50

  "Identifikation" (Identifikace)
   
   Trail XP50 
   
   
   

  REŽIM "OBRAZ V OBRAZE"


  Režim zobrazení „Obraz v obraze" zlepšuje přesnost zaměření cíle tím, že zvětšený obraz záměrného kříže a cíle je zobrazen v horní části displeje. Tato oblast zabírá jen 1/10 zobrazovací plochy displeje a proto celé zorné pole zůstává prakticky využité pro větší rozhled.
    
   Trail XP50Trail XP50
    

  Trail LRF XP50

   
   

  Technické parametry

  Vzdálenost měření:1000 m
  Zvětšení:2.1 - 8.4x
  Digitální zvětšení:2x; 4x;
  Mikrobolometr:384x288 px
  Spektrální citlivost:8 .. 14 mk
  Rozměr pixelu:17 mk
  Typ displeje:AMOLED
  Rozlíšení displeje:640x480 px
  Snímkový kmitočet:50 Hz
  Vzdálenost detekce:1350m
  Ohnisková vzdálenost:38 mm
  Clonové číslo:f/1.2
  Průměr objektivu:32 mm
  Zorný úhel:17.2.1x9.8°
  Oční reliéf:50mm
  Dioptrická korekce:- 4…+ 4dioptrie
  Nejkratší ostřící vzdálenost:5m
  Napájení:3.0.. 4,2 B-Pack (Li-ion) V
  Externí napájení:5V - USB
  Videorekordér:Ano
  Velikost paměti:8 Gb
  Krok rektifikace:27 mm/100m
  Rozsah horizontální rektifikace:193MOA
  Rozsah vertikální rektifikace:193MOA
  Typ kříže:10 elektonických
  Odolnost zpětnému rázu:6000J
  Voděodolnost:IPX7
  Provozní teploty:-25 ..+50 °C
  Wi-Fi:Ano
  USB, typ:microUSB
  Dálkové ovládání:Ano
  Provozní doba:až 16 (s IPS10) hod.
  Rozměry:285x102x76mm
  Hmotnost:0,67kg
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

  Balení

   

   Trail
  • Trail LRF XQ50
  • Bezdrátový ovladač
  • Akumulátor B-pack
  • Nabíječka akumulátoru
  • USB kabel
  • Hadřík na čistění optiky
  • Pouzdro
  • Návod k použití
  • Záruční list

   

   
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
  Zaměřovač Pulsar Trail LRF XQ38 
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
  0
  Měna
   
   
  © Prolovce - lovecké potřeby
  « Předchozí
  Následující »