Zaměřovač Thermion 2 XP50

 • Výrobce: Pulsar 
   
 • Kód produktu:76544
   
 • Dostupnost:prodáno
   
 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:104 132,23 Kč / ks
   
 • Cena s DPH 21%:126 000,00 Kč
   
 •  ks 
   
  NOVINKA
   
   

  Podrobný popis

  Thermion 2 XP50

  Dokonalý obraz

  Vysoce citlivý senzor

  Thermion 2 používá ke snímaní tepelného obrazu mikrobolometr s citlivostí NETD < 25 milikelvin (mK), která charakterizuje schopnost snímače odlišit dva blizké body s co nejmenším rozdílem teploty. Čím nižší je hodnota NETD, tím lépe může senzor zaznamenávat malé teplotní rozdíly objektů a oddělit je od okolního tepelného šumu. Například během srážek, mlhy nebo chladného rána, kdy okolní prostředí má nízký teplotní kontrast a jsou to nejobtížnější podmínky pro termovizní vyzobrazení, v tomto případě díky vysoké citlivosti senzor bude schopen rozlišit nejmenší rozdíly teploty a zaměřovač poskytne lovci jasný obraz s lepším kontrastem.

  Objektiv s velkou clonou

  Vlastnosti termovizní optiky mají rozhodující vliv na schopnost termokamery zachytit i nejnižší úrovně teplotního záření. Dokonalé detekce je dosaženo objektivem Thermion 2 XP50 (F / 1.0) v kombinaci s vysoce citlivým senzorem. Modely Thermion 2 XP50 poskytují uživatelům vždy nejkvalitnější, nejpodrobnější a vysoce kontrastní obraz, a to i za deště nebo mlhy, kdy je kontrast pozorované scény minimální.

  Standardní vzhled a montáž

  Tvar zaměřovačů Thermion je plně schodný s tvarem běžných denních zaměřovačů a jejích konstrukce je navržená pro snadnou manipulaci a bezproblémové namontování. K jejích upevnění na zbraň se nevyžaduje speciální montáž, ale standardní 30mm montážní oka stejná jako pro denní zaměřovač.

  Velká detekční schopnost

  Vysoce kvalitní germaniová optika ve spojení s pokročilým teplotním senzorem vytváří dokonalé podmínky pro rozšíření detekční schopnosti při pozorování Thermionem objektů na vzdálenost 1880 metrů, a to i v úplné tmě.

  Odolný a spolehlivý

  Stvořen pro velké ráže

  Každý Thermion je testován na mechanickou odolnost vůči zpětnému rázu až 6 000 Joulů a proto bezchybně funguje na zbraních velkých rážích jako jsou .375 H&H, 12-kalibr a 9,3x64 apod.

  Odolný, spolehlivý, celokovový

  Zaměřovače Thermion máji odolnou, ale lehkou celokovovou konstrukci. Části a součásti zaměřovače jsou vyrobený s precizní přesností zaručující jeho dlouholetý bezchybný chod i v různých klimatických podmínkách a nasazení i v těžkém terénu.

  IPX7

  Přístroj splňuje standard voděodolnosti IPX7, který garantuje odolnost proti vodě při silném dešti, sněžení a dalšími nepříznivými vlivy počasí. Thermion je spolehlivě utěsněn a zůstává provozuschopný i při ponoření do vody do hloubky 1m po dobu 30 min.

  Čistý obraz!

  Variabilní digitální zoom

  Až 8x digitální zoom, poskytuje lepší zamíření a celkové rozpoznání cíle na větší vzdálenosti.

  Uživatelské profile

  Thermion umožňuje uložení do vnitřní paměti 5 profilů nastřelení, každý pro 10 různých vzdálenosti. V závislosti na použité zbraně nebo munici lze rychlé změnit nastřelení.

  Obraz v obraze

  Funkce obraz v obraze (PiP) zobrazí v horní části menší okno se středem obrazu s nastaveným větším zvětšením. Okno zabírá pouze 10% zorného pole a nezakrývá celkový pohled.

  Záměrné osnovy

  Zaměřovač má široká škálu různých typu záměrných osnov, včetně balistických, s možnosti kombinace barevného nastavení: černá, bílá, červená a zelená.

  Obraz a kvalita

  Funkce "Image Boost"

  Funkce "IMAGE BOOST" je programová funkce zpracovaní obrazu exkluzivně navržena pro termovizní přístroje Pulsar. "IMAGE BOOST" výrazně zvyšuje ostrost kontur tepelných objektů a vytváří pro termovizní přístroje Pulsar zobrazení s bezkonkurenční kvalitou ostrosti obrazu. 

  AMOLED displej

  Displej použitý ke zobrazení obrazu poskytuje ostrý, vysoce kontrastní obraz v živých barvách. Použita technologie AMOLED zajišťuje úsporu energie a bezchybné a plynulé zobrazení i v nízkých provozních teplotách.

  Barevné zobrazení

  Barevné palety nabízejí možnost lepé přizpůsobit zobrazení konkrétním podmínkám. Zatímco bílé horké a černé horké jsou nejoblíbenější, Red Hot, Rainbow a Ultramarine upozorňují na intenzivnější teplá místa. Fialová, červená monochromatická a sépie jsou optimální palety pro snížení únavy očí v průběhu dlouhých pozorování.

  More features

  Foto a Video rekordér

  Vestavěný video rekordér je velkým pomocníkem pro pořízení a uchování jedinečných vzpomínek. Jedním stisknutím tlačítka REC vytvoříte záznam, který můžete sdílet s přátelé. Vestavěná 16Gb paměť slouží pro uložení spousty hodin video záznamu nebo pořízení tisíce snímků. Video se ukládá včetně zvuku, a tak můžete k záznamu přidat i vlastní komentář.

  Aplikace Stream Vision

  Pomocí Wi-Fi lze propojit Thermion se smartphonem nebo tabletem pro sledování obrazu na obrazovce, stažení nahraných videí a fotek , dálkové ovládání , aktualizaci softwaru a mnoho dalších užitečných funkci.

  Duální systém napájení

  Zaměřovače Thermion mají duální napájecí systém: vnitřní akumulátor a externí akumulátor, který se vkládá do přístroje. Externí akumulátor lze rychlé vyměnit přímo za provozu přístroje bez nutností jeho vypnutí. Další možností napájení je použití externího zdroje, např. power banky.

  Aktualizace software

  V případě vydání aktualizace software výrobcem, má uživatel možnost s použitím mobilních zařízení iOS nebo Android s aplikací Stream Vision Apps provést jeho stažení a nahrání do přistroje.

  Přívětivé ovládání

  Ovládání a nastavení Thermionu se provádí jednoduše pomocí třech funkčních tlačítek v horní častí přístroje a levého otočného enkodéru. Tři tlačítka a enkodér umožňují komfortní přístup a správu všech nabídek menu a nastavení zaměřovače.


   

  Technické parametry

  Zvětšení:2 – 16x
  Mikrobolometr:640x480 px
  NETD:<25mK
  Rozměr pixelu:17 µm
  Typ displeje:AMOLED HD
  Snímkový kmitočet:50 Hz
  Vzdálenost detekce:1800m
  Ohnisková vzdálenost:50 mm
  Parametry objektivu:F50/1.0
  Zorný úhel:12.4x9.3°
  Zorné pole ve 100m:21.8x16.3 m
  Oční reliéf:50mm
  Napájení:3.0 – 4.2 mini B-Pack (Li-ion) V
  Externí napájení:5V - USB
  Videorekordér:Ano
  Velikost paměti:16 Gb
  Video/Foto formát:.mp4 /.jpg
  Video/Foto rozlíšení:1024x768
  Krok rektifikace:21 mm/100m
  Odolnost zpětnému rázu:6000J
  Voděodolnost:IPX7
  Provozní teploty:-25 ... +50 °C
  Wi-Fi:Ano
  USB, typ:microUSB
  Dálkové ovládání:Ano
  Provozní doba ( při t22°C):5+ hod.
  Rozměry:416x78x83mm
  Hmotnost:0,9kg

  Galerie

   
  Zaměřovač Thermion 2 XP50 Zaměřovač Thermion 2 XP50
  Zaměřovač Thermion 2 XP50 Zaměřovač Thermion 2 XP50
  Zaměřovač Thermion 2 XP50 Zaměřovač Thermion 2 XP50
  Zaměřovač Thermion 2 XP50 Zaměřovač Thermion 2 XP50
  Zaměřovač Thermion 2 XP50 Zaměřovač Thermion 2 XP50
  Zaměřovač Thermion 2 XP50 Zaměřovač Thermion 2 XP50
  Zaměřovač Thermion 2 XP50 Zaměřovač Thermion 2 XP50
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   

  Ostatní produkty v této kategorii

   
  0
  Měna
   
   
  © Prolovce - lovecké potřeby
  « Předchozí
  Následující »