+420 777 147 308
0.00 Kč
0
 
 
 

Vnadicí směs pro dančí zvěř – 15 kg

 • Dostupnost: skladem
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena bez DPH:491.74 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 21%:595.00 Kč
   
 •  bal 
   
   Vnadicí směs pro dančí zvěř – 15 kg
   
   

  Je určena pro vnadění zvěře daňka evropského v lesních a smíšených honitbách. Vnadicí směs zajišťuje rychlé nalezení místa aplikace díky výraznému aroma, které je pro dančí zvěř velmi atraktivní. V případě trvalého výskytu dančí zvěře v okolí místa vnadění bývá vnadiště zpravidla navštíveno již během následujících 24 hodin. Přecházející dančí zvěř se k tomuto vnadišti ochotně pravidelně vrací, a to i v případě, že má trvalé stávaniště ve větší vzdálenosti. Velmi atraktivní vlastnosti vnadicí směsi lze také využít při odvádění dančí zvěře do vzdálenějších míst určených pro přikrmování z důvodu eliminace škod na zemědělských polních kulturách.

  Atraktivita Vnadicí směsi na dančí zvěř je založená na principu kombinace preferenčních potravních složek, aromatických surovin, specifického aroma a procesu fermentace. Složení a aroma jednotlivých druhů směsí koresponduje s aktuálními potřebami zvěře v dané části roku a působí tak na čichové smysly černé zvěře s maximální intenzitou.

  Vnadicí směs aplikujte v blízkosti porostu poskytující zvěři kryt, popř. s převládajícím směrem větru na místa častého přechodu dančí zvěře.

   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
  0
  Měna
   
   
  © Prolovce - lovecké potřeby